Kąciki

Wyświetlono 5 razy
Drodzy Rodzice, bardzo proszę, by zakupić dzieciom uczęszczającym na zajęcia z religii zeszyty gładkie. Dziękuję. Katechetka
Wyświetlono 32 razy
„Ech, pora kolorowa,
błyszcząca, kasztanowa,
październik, październik wesoły”.
W tym miesiącu rozmawiamy na temat:
Wyświetlono 34 razy
Witajcie!
Pierwszy miesiąc pracy za nami. Bardzo dużo się nauczyliśmy. Przed nami kolejny miesiąc nauki i zabawy :)
W tym miesiącu rozmawiamy o:
Droga do przedszkola
Moja rodzina i ja
Witaminki, witaminki
Leśne odgłosy
14. października - Dzień Edukacji Narodowej
Wyświetlono 44 razy
Miesiąc pracy za nami. Za nami pierwsze trudności natury organizacyjnej - nowa sala, nowe wyzwania, więcej czasu na pracę,  powrót po kwarantannie i mnóstwo innych spraw. Dzieci coraz lepiej odnajdują się w nowej sali, coraz chętniej podejmują nowe wyzwania.
Wyświetlono 26 razy
Obchody Dnia Kropki to wspaniały czas do porozmawiania z dziećmi na temat ich talentów i zaprezentowania ich światu, bo każdy z nas ma jakiś talent. Poznajcie historię Vashti, która dzięki malutkiej kropce i wspaniałej, mądrej nauczycielce plastyki uwierzyła w swoje możliwości.
Wyświetlono 22 razy
Dziś Pszczółki podczas obiadu poznały zasady posługiwania się nożem i widelcem. To ważna umiejętność która pomaga nie tylko podczas spożywania posiłków. Wykonując jednocześnie czynności oburącz uczymy się koordynacji ruchowej i uruchamiamy obydwie półkule mózgowe. Prosimy aby w domu kontynuować usprawnianie tej umiejętności. Podjęte ustalenia dotyczą :
Wyświetlono 13 razy
Witamy Jagódki w nowym roku szkolnym. Zabawę i naukę czas zacząć.
O tym rozmawiamy:
Moje przedszkole
Zielona Góra - moje miasto
Ja i ty to my
To jestem ja
Lecą liście kolorowe

20.09 - Dzień Przedszkolaka
28.09 - Dzień Jabłka
30.09 - Dzień Chłopaka
Wyświetlono 32 razy
Witamy Jeżyki w nowym roku już jako młodsze średniaki :)
W tym miesiącu rozmawiamy o:
1. Wesołe przedszkole
2. Zielona Góra - moje miasto
3. Razem jest wesoło
4. To ja
5. Kosz Pani Jesieni

15.09  - Dzień Kropki
20.09 - Dzień Przedszkolaka
28.09 - Dzień Jabłka
Wyświetlono 31 razy
Witamy po wakacjach! Zabawę i naukę czas zacząć.
O tym rozmawiamy:
Moje przedszkole
Zielona Góra moje miasto
Ja i ty to my
To jestem ja
Lecą liście kolorowe
Piosenka
Trampolina
muz. M. Melnicka - Sypko
sł. M. Strzałkowska
Trampolina, trampolina!
Wyświetlono 15 razy
Kochani! To już piątek. Zaczynają się wakacje. Życzymy Wam kochane Jagódki dużo słońca, wspaniałej zabawy i bezpiecznych wakacji. Na zakończenie naszych wspólnych zabaw zapraszamy Was do posłuchania, a jeśli ktoś ma ochotę to do nauki piosenki „Niech żyją wakacje”, następnie rozwiążcie zagadki związane z latem i wakacjami „Zagadkowe lato”.
Wyświetlono 11 razy
Witajcie! Przed Wami ostatni dzień nauki zdalnej. Przygotowałyśmy dla Was kilka letnich i wakacyjnych zadań.
Wyświetlono 24 razy
Witajcie Kochane Jeżyki! To już ostatnie zadania w tym roku. Zapraszam Was do wysłuchania piosenki ZoZi "Bezpieczne wakacje". Następnie zagrajcie w grę, w której posegregujecie rzeczy, które należy zabrać nad morze, a które w góry. Zagrajcie również w grę "Wakacyjne rytmy" i wskażcie brakujące obrazki. Wykonajcie zadania matematyczne w kartach pracy.