Kąciki

Wyświetlono 1 razy
Moi mili! Kończymy tydzień z Drogowym ABC. Zapraszam Was do wykonania pracy plastycznej. Instrukcje znajdziecie poniżej. Wyślijcie efekty swojej pracy na maila oraz pamiętajcie, aby gromadzić je w teczce.
Wyświetlono 8 razy
Kochani! To już piątek i ostatnie spotkanie z Drogowym ABC. Dzisiaj chciałabym, abyście pokolorowali znak drogowy lub wykleili plasteliną sygnalizator świetlny.
Wyświetlono 5 razy
Drogie Dzieci! Spotykamy się ostatni raz w tym tygodniu. Przygotowałyśmy dla Was karty pracy oraz dwie gry interaktywne. Jedna z gier podpowie Wam o czym będą zadania w przyszłym tygodniu. Wyślijcie nam swoje odpowiedzi :) Pozdrawiamy!
Wyświetlono 15 razy
Drogie Przedszkolaki, przygotowałam dla Was kolejną krzyżówkę do rozwiązania. Życzę miłej zabawy i pozdrawiam. Pani Dyrektor
Wyświetlono 29 razy
Kochane Pszczółki to już nasze ostatnie w tym tygodniu spotkanie w ramach projektu edukacyjnego Drogowe ABC. Wykonajcie dowolny znak drogowy - liczy się pomysł. Podzielcie się efektami Waszej pracy wysyłając zdjęcie pracy na nasz pszczółkowy adres mailowy. Zapraszam Was także do sprawdzenia swojej wiedzy na temat kierunków i położenia przedmiotów w przestrzeni.
Wyświetlono 23 razy
Witajcie, dziś gra interaktywna dla Pszczółek i Smerfów. Zadania są trudne, ale myślę, że Wam się spodobają.... Wykreślanka literowa pod hasłem Drogowe ABC. Zatem - Do dzieła! Magdalena Kołodziejczak
Wyświetlono 15 razy
Witam Jeżyki! Dziś dzień matematyczny i zabawy z figurami geometrycznymi. Zapraszam Was do wysłuchania piosenki o figurach geometrycznych i zapamiętania ich nazw oraz kształtów. Następnie zagrajcie w dwie gry, dzięki którym utrwalicie poznane figury. Na koniec wykonajcie kartę pracy związaną z pojazdami powstałych z figur geometrycznych. Będziecie potrzebowali do tego kostki do gry :).
Wyświetlono 19 razy
Dzień dobry Jagódki! Dzisiaj kolejny dzień z Drogowym ABC. Mam nadzieję, że już troszkę znacie przepisy ruchu drogowego, jeśli jeszcze nie to zapraszam Was na film „Małe ciężarówki” podczas, którego będziecie mogli je utrwalić. Po obejrzeniu filmu możecie się rozruszać podczas nauki prostego układu tanecznego „The Banana Boat Song”. Miłej zabawy. Pozdrawiam!
Wyświetlono 20 razy
Drogie Smerfy! Przed nami kolejny dzień z programem Drogowe ABC. Przygotowałyśmy dla Was dwa zadania.
Zadanie 1: Poproście rodziców o wydrukowanie telefonu, wytnijcie go i odegrajcie razem z rodzicami scenkę - dzwonicie pod numer alarmowy żeby wezwać pomoc. Oczywiście możesz narysować swój własny telefon :)
Wyświetlono 78 razy
Witajcie Pszczółki! Dzisiejsze zadania mają Wam przypomnieć jakie zachowania są właściwe, a jakie nie powinny mieć miejsca. Pomoże Wam w tym gra interaktywna. Są też karty pracy, które pokolorujcie i wykonajcie w nich  zadania zgodnie z poleceniem. Każda Pszczółka może dziś także sprawdzić i utrwalić niektóre poznane litery. No i przyda się trochę ruchu.
Wyświetlono 12 razy
Drogie dzieci! Zapraszam Was do zabawy z językiem angielskim. Na początku zagraj z rodzicami w grę Bingo. Potrzebujesz tylko obrazków oraz nakrętek, kamyków lub innych przedmiotów, które posłużą ci za pionki w grze. Następnie posłuchaj piosenki, zapamiętaj słowa i naśladuj ruchy. Jeśli chcesz możesz wysłuchać bajki. A na koniec wykonaj własną książeczkę dotyczącą stadiów rozwoju motyla.
Wyświetlono 11 razy
Drodzy Rodzice, zapraszam do wspólnej zabawy wraz z dziećmi. Przypominam, że wszystkie zadania logopedyczne poprzedzamy ćwiczeniami oddechowymi. Miłej zabawy. Aneta Drela