Kąciki

Wyświetlono 41 razy
Czego uczymy się w czerwcu w grupie czterolatków?
Co w trawie piszczy?
Bezpieczne wakacje
Pożegnanie przedszkola
Wydarzenia w naszej grupie:
Wyświetlono 25 razy
W tym miesiącu rozmawiamy na następujące tematy:
Świat owadów
Uroki lata
Wakacje tuż – tuż
Wyświetlono 56 razy
Czego uczymy się w czerwcu w grupie sześciolatków?

Tydzień 37: Dzień Dziecka
Tydzień 38: Świat owadów
Tydzień 39: Uroki lata
Tydzień 40: Wakacje tuż-tuż

Z kalendarza Pszczółek
Wyświetlono 4 razy
Dzień dobry Państwu!  W załączniku przesyłam artykuł, w którym znajdą Państwo przykładowe ćwiczenia lewopółkulowe oraz dowiedzą się Państwo, dlaczego ważne jest rozwijanie pracy lewej pókuli. Zapraszam serdecznie do zapoznania się
Wyświetlono 16 razy
Witajcie Jeżyki w kolejnym miesiącu, w którym będziemy rozmawiali o:
1. Kto ty jesteś? Polak mały!
2. Na wiejskim podwórku
3. Zabawy z mamą i tatą
4. Wycieczka do ZOO

Uroczystości, które obchodzimy to:
1. 21 maj - Dzień Kosmosu

Wyświetlono 52 razy
To już maj! Tak wiele pracy już za nami, a jeszcze tyle ciekawych treści przed nami. W tym miesiącu rozmawiamy na następujące tematy:
Mieszkam w Polsce
Na wsi
Kocham Mamę i Tatę
Wycieczka do zoo
Wyświetlono 24 razy
W tym miesiącu rozmawiamy na następujące tematy:
Mali badacze
Na wsi
Święto Mamy i Taty
W zoo
Wyświetlono 47 razy
Witajcie Kochani! Piątkowe popołudnie jest zimne i deszczowe. Pogoda nie zachęca do aktywności sportowych i zabaw na dworze. Na podsumowanie omawianej tematyki dotyczącej zdrowego odżywiania i aktywności ruchowej przygotowałyśmy kilka zadań. Oto propozycje dla Was:
Wyświetlono 6 razy
Witam Państwa! W tym tygodniu mam propozycję ćwiczeń i zabaw rozwijających orientację przestrzenną. Pozdrawiam serdecznie
Wyświetlono 7 razy
Dzień dobry! W kolejnym tygodniu przesyłam kolejną propozycję ćwiczeń logopedycznych usprawniających aparat artykulacyjny oraz propozycja ćwiczeń oddechowych. Powodzenia
Wyświetlono 26 razy
Witajcie Jeżyki :) Przed nami ostatni dzień domowego przedszkola. Już w poniedziałek widzimy się w naszej "jeżykowej" sali :) Jak wiecie w piątki zawsze robimy pracę plastyczną. W tym tygodniu rozmawialiśmy o dniu i nocy a jak wiadomo symbolem dnia jest słońce a nocy księżyc i taki właśnie będzie temat Waszej pracy plastycznej: słońce i księżyc.
Wyświetlono 96 razy
Dzień dobry Jagódki! Dzisiaj już piątek i jak już wiecie w poniedziałek spotykamy się przedszkolu :). Na zakończenie tygodnia zapraszamy Was do ułożenia owocowego sudoku, następnie połączcie obrazki w całość nazywając owoce i warzywa. W ramach zajęć plastycznych zapraszamy Was do wykonania „Marchewki” według wybranej techniki. A zatem do dzieła.