Kąciki

Wyświetlono 6 razy
Kochani! To już piątek. Zaczynają się wakacje. Życzymy Wam kochane Jagódki dużo słońca, wspaniałej zabawy i bezpiecznych wakacji. Na zakończenie naszych wspólnych zabaw zapraszamy Was do posłuchania, a jeśli ktoś ma ochotę to do nauki piosenki „Niech żyją wakacje”, następnie rozwiążcie zagadki związane z latem i wakacjami „Zagadkowe lato”.
Wyświetlono 6 razy
Witajcie! Przed Wami ostatni dzień nauki zdalnej. Przygotowałyśmy dla Was kilka letnich i wakacyjnych zadań.
Wyświetlono 13 razy
Witajcie Kochane Jeżyki! To już ostatnie zadania w tym roku. Zapraszam Was do wysłuchania piosenki ZoZi "Bezpieczne wakacje". Następnie zagrajcie w grę, w której posegregujecie rzeczy, które należy zabrać nad morze, a które w góry. Zagrajcie również w grę "Wakacyjne rytmy" i wskażcie brakujące obrazki. Wykonajcie zadania matematyczne w kartach pracy.
Wyświetlono 25 razy
Kochane Pszczółki! To już ostatnie spotkanie z zadaniami w tym roku szkolnym. Wszyscy lubimy lody - najlepiej smakują latem. A zatem przygotowałyśmy dla Was lodowe karty pracy. Może wybierzecie się na biwak - pokolorujcie odpowiednie figury geometryczne. W zadaniach interaktywnych znajdźcie właściwe rozwiązania. A na koniec piosenka "See you later" - a więc do zobaczenia.
Wyświetlono 4 razy
Witajcie Jagódki! Mamy nadzieję, że wczorajszy Dzień Taty upłynął Wam miło i wesoło. Dzisiaj zapraszamy Was do nauki piosenki „Lato, lato”, a następnie do zabawy z rybką  Minimini: „Różnice”, „Sortowanie”. Na koniec wykonajcie zadania na kartach pracy. A jeśli nie jesteście jeszcze zmęczeni to poćwiczcie i zatańczcie z Tatą. Miłej zabawy! Pani Dorotka i Pani Asia.
Wyświetlono 9 razy
Witajcie Jeżyki! Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi wyjazdy. Trzeba, więc znać zasady bezpiecznych zachowań. Zachęcam Was więc, do obejrzenia filmu na temat bezpiecznych zachowań nad wodą. Następnie przyporządkujcie ilustracje odpowiadające bezpiecznym i niebezpiecznym zachowaniom w czasie wakacji. Wykonajcie też zadania w kartach pracy. A na koniec zagrajcie w wakacyjne memory. Ściskam!
Wyświetlono 7 razy
Drodzy Rodzice! Dzisiaj zapraszam do zapoznania się z artykułem „Wakacyjne zabawy z dziećmi – 10 sposobów na zabicie nudy”, w którym to znajdziecie Państwo propozycje kreatywnych i  ciekawych zabaw z dziećmi i w domu i na świeżym powietrzu. Miłej lektury.
Wyświetlono 5 razy
Dzień dobry Jagódki! We wtorek będziemy mieli bardzo ważne święto – „Dzień Taty”. W związku z tym proponujemy Wam dzisiaj wykonanie laurki dla Taty oraz do nauki piosenki „Tato już lato”. Zapraszamy Was do układania puzzli online oraz pokolorowania obrazków online. Jeśli macie ochotę to obejrzyjcie film „Franklin i Dzień Ojca”. Miłej zabawy!
Wyświetlono 14 razy
Witajcie Pszczółki! Przed Wami wakacje, czas wyjazdów, przygód, wesołych zabaw. Na pewno wybierzecie się nad morze lub jezioro. Pamiętajcie, aby wypoczywać bezpiecznie. Wakacyjne rady znajdziecie w krótkich filmach. Na pewno niejeden z Was chciałby przeżyć piracką przygodę. Pomogą Wam w tym pirackie karty pracy. Nie zaszkodzi też poruszać się trochę i pogimnastykowć.
Wyświetlono 8 razy
Witajcie Kochani! Dziś zaczyna się lato a już zaraz wakacje. Właśnie taka będzie tematyka w tym tygodniu. Przed Wami kilka zadań:
Wyświetlono 14 razy
Kochane Jeżyki! Zapraszam Was do rozwiązania krótkich zadań matematycznych. Będą to zadania matematyczne z lodami, sudoku oraz łączenie w pary. Wyklejcie plasteliną bądź bibułą piękne letnie słoneczko. Wykonajcie również prostą pracę plastyczną, instrukcje znajdziecie poniżej. Miłego weekendu.
Wyświetlono 12 razy
Kochane Jeżyki! Na początek mam dla Was propozycję gimnastyki w języku angielskim. Następnie posłuchajcie piosenki związanej z latem i spróbujcie ją zaśpiewać. A później zagrajcie w dwie gry: połączcie obrazki w całość oraz dopasujcie obrazki do odpowiedniej pory roku. Poćwiczcie również wasze buzie i języki - spróbujcie naśladować to, co robi słoneczko.