Kąciki

Wyświetlono 13 razy
Wiek trzech lat jest uważany za okres pewnej równowagi wewnętrznej. Trzylatek jest emocjonalnie spokojniejszy niż dwulatek. Tak jak niedawno dziecko nadużywało słowa „nie”, teraz chętnie mówi „tak”. Lubi nie tylko brać, ale i dawać. Dzieli się nie tylko przedmiotami, ale i doświadczeniami.
ROZWÓJ FIZYCZNY
Wyświetlono 66 razy
Zima nie musi być nudna. Zapraszamy Was do zabaw z kodowaniem i programowaniem. Możecie ułożyć sudoku, zaprojektować swoją deskę snowbordową, zbudować karmnik dla ptaków, odnaleźć właściwą śnieżynkę i wiele, wiele innych........Na ich wykonanie macie cały tydzień. :)
Wyświetlono 36 razy
Witamy Jeżyki w Nowym Roku szkolnym. Przed nami kolejny miesiąc pracy, będziemy rozmawiali o:
1. Bajki, baśnie, bajeczki.
2. Karnawałowe stroje.
3. Prezenty dla babci i dziadka.
4. Czyj to dom?

Czekają nas takie uroczystości jak:
1. Dzień bałwanka (18 stycznia 2021) - ubieramy się na biało
Wyświetlono 35 razy
W tym miesiącu rozmawiamy na temat:
I Tydzień: Dawno, dawno temu
II Tydzień: Gdzie mieszkasz?
III Tydzień: Zabawa karnawałowa
IV Tydzień: Święto Babci i Dziadka

Ważne wydarzenia u Jagódek:
05.01(wtorek) - Dzień Spaghetti
20.01 (środa) - Bal karnawałowy w grupie
Dzień Babci i Dziadka (szczegóły wkrótce)

Wyświetlono 29 razy
Styczeń to pierwszy miesiąc roku, a my wracamy do przedszkola po świątecznej przerwie i od razu zabieramy się do pracy. Czego uczymy się w styczniu w grupie sześciolatków?
Tydzień 1: Dawno, dawno temu…
Tydzień 2: Zabawa karnawałowa
Tydzień 3: Święto Babci i Dziadka
Tydzień 4: Gdzie mieszkasz?
Wyświetlono 20 razy
Kochane Jeżyki! Dziś 4 grudnia, święto wszystkich górników. Z tej okazji aby lepiej poznać tę trudną do wykonywania pracę zapraszamy Was do obejrzenia filmu edukacyjnego. Po filmie zagrajcie w wyścigi, gdzie wygra ten kto prawidłowo odpowie na pytania (poproście o pomoc rodziców). Kolejna propozycja to Barbórkowe memory - zagraj i sprawdź czy masz dobrą pamięć.
Wyświetlono 40 razy
Witajcie kochane Jeżyki! Mamy dla Was propozycję prezentacji, w której możecie otrzymać 5 prezentów od Mikołaja, wystarczy rozwiązać zadania aby otrzymać nagrodę. Dziś również dla Was za dobrze wykonywaną pracę załączamy kolorowankę. Miłej zabawy
Wyświetlono 48 razy
Witajcie Kochane Jeżyki! To już piątek, jak ten czas szybko leci J Jeśli piątek to i praca plastyczna. Jaka? Już Wam piszę. Oczywiście św. Mikołaj! Poniżej znajduje się kilka propozycji pracy o św. Mikołaju. Wybierzcie jaką chcecie w zależności jakie przybory macie w domu. Pamiętajcie o nauce zimowych piosenek. Wyślijcie nam zdjęcia Waszych prac. Czas trochę się poruszać.
Wyświetlono 99 razy
Dzień dobry Jagódki! Dzisiaj górnicy obchodzą swoje święto, które nazywa się Barbórka.
Wyświetlono 7 razy
Witajcie w ostatnim dniu nauki zdalnej. Przygotowałam dla Was zabawę matematyczną. Szczegóły w załączniku. Mam nadzieję, że w niedzielę dostaniecie wymarzone prezenty od Mikołaja. Porozmawiamy sobie o nich w poniedziałek. Pozdrawiam Pani Madzia :)
Wyświetlono 108 razy
Nasze Drogie Pszczółki, powoli dobiega koniec naszej pracy zdalnej. Już w poniedziałek widzimy się w przedszkolu, w mikołajkowych strojach. Ale póki  co - zostało nam jeszcze trochę pracy. Dziękujemy za przesyłane do nas zdjęcia wykonanych zadań, kart pracy a także Was, z uśmiechniętymi minami. A co zaplanowałyśmy dla Was na piątek:
Wyświetlono 16 razy
Drogie Przedszkolaki! Zapraszamy Was do spotkań z Mikołajem w wersji on-line. Jutro czyli w piątek 04.12 o godzinie 9.10 możecie uczestniczyć w zdalnej lekcji pod hasłem "Jak spotkałam prawdziwego Świętego Mikołaja ?" Dowiecie się: Czy Święty Mikołaj istnieje? Gdzie mieszka? Czy pracuje?