Wyświetlono 68 razy
Szanowni Rodzice!

Jeżyki

Wyświetlono 6 razy
Dziś w grupie Jeżyków świętowaliśmy Dzień Kobiet. Były wspólne zabawy i tańce. Nasi mali mężczyźni zaśpiewali nam Sto lat i wręczyli prezenty. To był uroczysty dzień.

Pszczółki

Wyświetlono 16 razy
Dzień Kobiet w naszej grupie obchodzony był bardzo uroczyście. Pszczółki, w odświętnych strojach już od rana miały doskonały nastrój. Chłopcy już kilka dni wcześniej przygotowali dziewczynkom torebki z pięknymi rysunkami. Z wielką gracją upominki zostały wręczone. Nasi Mali Mężczyźni zaśpiewali też z zaangażowaniem piosenki o tym święcie. A potem słodkości. No i dyskoteka.

Jagódki

Wyświetlono 2 razy
W piątek Jagódki obchodziły „Dzień Kobiet”. Były wspólne zabawy i tańce. Chłopcy zaśpiewali „Sto lat”, wręczyli prezenty i słodkości dziewczynkom. To był bardzo miły dzień w naszej grupie

Wyświetlono 4 razy
W piątek obchodziliśmy w naszej grupie bardzo ważny dzień- Dzień Kobiet. Były tańce, wspólne zabawy. Chłopcy zaśpiewali dziewczynkom Sto lat i wręczyli małe upominki. Panie również otrzymały kwiatki. To był ważny dzień w naszej grupie.

Jeżyki

Wyświetlono 5 razy
Wreszcie słoneczko i ciepełko, jak tu nie skorzystać z tak pięknej pogody. Wspólne zabawy na placu przedszkolnym dają wiele radości, a przede wszystkim sprzyjają aktywności ruchowej. A jak później dobrze się zasypia ;)

Wyświetlono 2 razy
Mimo, że nie ma śniegu za oknem a zima nie jest mroźna, Smerfy postanowiły wykonać pingwinki.

Wyświetlono 7 razy
Wszyscy wiedzą jak ważne jest uprawianie sportu. Smerfy też o tym wiedzą i z chęcią uczestniczą w zajęciach gimnastycznych.

Wyświetlono 6 razy
Dziś wybraliśmy się w podróż z Panem Kleksem i muzykami z Lubuskiego Biura Koncertowego. Wysłuchaliśmy znanych wierszy Jana Brzechwy w pięknie wykonanych piosenkach oraz poznaliśmy budowę i brzmienie puzonu. Dobrze znaliśmy wykonywane utwory, bo Jan Brzechwa jest patronem naszego przedszkola.

Jagódki

Wyświetlono 8 razy
"Jagódki" wraz z Paniami odwiedziły Bibliotekę Pana Kleksa. Przedszkolaki z wielką radością zapoznały się z magicznym dla nich miejscem. W trakcie pobytu w bibliotece, dzieci obejrzały Papierowy Teatr Kamishibai ( to teatr obrazkowy lub inaczej teatr ilustracji), rozwiązywały zagadki dotyczące zwierząt oraz wykonały pracę plastyczną - kolorowego motyla.

Wyświetlono 3 razy
Smerfy odwiedziły strażaków w salce edukacyjnej "Ognik". Dzieci dowiedziały się co robić kiedy się pali, kiedy jest burza. Przypomnieliśmy sobie wszystkie numery alarmowe a nawet przeprowadziliśmy krótką scenkę (co trzeba powiedzieć dzwoniąc po pomoc). Na koniec przeszliśmy mały egzamin: na dźwięk alarmu dzieci musiały jak najszybciej dobiec do wozu strażackiego i zająć swoje miejsce.

Wyświetlono 2 razy
Na wzór maty Mistrzów Kodowania pograliśmy w sudoku. Z każdym kolorem było to coraz trudniejsze. Mimo to Smerfy radziły sobie doskonale rozwijając przy tym logiczne myślenie.