, Pszczółki , 9 wyśw.
Pszczółki odwiedziły Centrum Przyrodnicze, a tam czekało na nas mnóstwo atrakcji. Najpierw zamieniliśmy się w naukowców i przeprowadzaliśmy eksperymenty z wodą. Następnie mogliśmy poznać wiele zjawisk występujących w przyrodzie. Doświadczyliśmy jaką moc ma huragan, co odczuwamy podczas trzęsienia ziemi, jak powstają fale, a także wyładowania elektryczne podczas burzy.
, Wszystkie , 28 wyśw.
W piątkowe przedpołudnie w naszym przedszkolu było bardzo radośnie.Wspólnie wesołymi zabawami oficjalnie ogłosiliśmy zakończenie roku przedszkolnego - co nie oznacza, że czas naszych zabaw dobiegł końca. Było tanecznie, wesoło i słodko, a to za sprawą przepysznej waty cukrowej. Smakowała niesamowicie choć ustawiła się do niej duża kolejka.
, Krasnoludki , 14 wyśw.
Lody były pyszne i zimne! Pogoda piękna, więc spacer po parku przyjemny i radosny!
, Wszystkie , 11 wyśw.
Konkurs fotograficzny " Przyroda w obiektywie" został rozstrzygnięty. 14 czerwca ogłosiliśmy wyniki konkursu:
I miejsce - Adaś gr. II
II miejsce - Zosia gr. III
III miejsce - Wiktor gr. I
Wyróżnienia:
Arek - gr.IV
Zuzia M. - gr. II
Staś - gr. II
Ula - gr. III
]Antoś - gr. III
Amelka - gr. IV
Kornel - gr. II
, Wszystkie , 7 wyśw.
Kolejny koncert muzyczny był wyjątkowy. Od samego początku każdy przedszkolak zastanawiał się, dlaczego nie ma żadnego instrumentu. Okazało się, że gościem w naszym przedszkolu był mistrz polski w beatboxie. Pan, dla którego naśladowanie instrumentów, bądź innych dźwięków z otoczenia, nie stanowi trudności. To był nietuzinkowy koncert, ale też ostatni z naszych spotkań muzycznych.
, Pszczółki , 33 wyśw.
Było wspaniale!!!!!
, Żabki , 18 wyśw.
To była pierwsza taka wycieczka Żabek, więc już od rana panowała radosna atmosfera. Podczas wycieczki poznaliśmy ciekawe fakty z życia Indian. Były też różne  konkurencje: karmienie bizona, strzelanie z łuku, łowienie rybek oraz dojenie krowy. Nie zabrakło również czasu na zabawę :)
, Misie , 21 wyśw.
To był pełen atrakcji dzień. Zabawa na trampolinach, minizoo oraz różnego rodzaju Indiańskiej konkurencje - zobaczcie sami
, Krasnoludki , 12 wyśw.
Przyjemna podróż autokarem, ciekawe opowieści, zagrody ze zwierzętami, zabawy na świeżym powietrzu i piękna, słoneczna pogoda. Ten dzień to nie tylko super zabawa, ale również nasze wspomnienia tych radosnych , wspólne spędzonych chwil!!!
, Krasnoludki , 7 wyśw.
Święto Mamy i Taty Krasnoludki uroczyście obchodziły w środę przedstawiając przygotowany program artystyczny. Wielkie emocje towarzyszyły dzieciom cały dzień, z niecierpliwością oczekieały tego momentu. Pięknie zaprezentowały wszystko, czego się nauczyły. Bardzo się starały, aby wierszem piosenką i tańcem podziękować rodzicom za miłość, cierpliwość i troskę.
, Pszczółki , 16 wyśw.
Ale dziś były emocje! Od rana nie mogliśmy się już doczekać naszych gości. Aż w końcu około 15.30 zaczęli pojawiać się w przedszkolu nasi kochani Rodzice... Najpierw występy - nie obyło się wzruszeń... potem prezenty, które dzieci wcześniej przygotowały. A na końcu - wspólne warsztaty techniczne, których tematem była RODZINA.
, Żabki , 8 wyśw.
Mama i tata to pierwsze słowa, które dziecko wypowiada. Są synonimem miłości, dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia. W grupie Żabek po raz pierwszy odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, która pozwoliła na wyrażenie wielkiej miłości dzieci do rodziców. Były wiersze, piosenki, tańce, życzenia oraz ręcznie wykonane upominki dla kochanych rodziców.