Wyświetlono 30 razy
Kolejny tydzień w domu, ale miło dostawać od Was wiadomości i zdjęcia. Jeżyki dzielnie się trzymają i pracują. Popatrzcie sami :)

Wyświetlono 55 razy
Kochani kolejny tydzień pracy w domu za nami. Bardzo dziękujemy za każde wiadomości od was. Zachęcamy do dalszej pracy i dzielenia się nią z nami. Pozdrawiamy

Wyświetlono 18 razy
Bardzo dziękuję za wszystkie zdjęcia i prace przesłane na maila. Popatrzcie, jak Jeżyki dzielnie wykonują zadania w domu. Zachęcam do dalszego dzielenia się efektami pracy na jezyki@przedszkole7.pl

Pszczółki

Wyświetlono 45 razy
Pszczółki to prawdziwe pracusie! Cieszymy się, że jesteście z nami. Dzielnie wykonujecie zadania. Bardzo nas cieszą spotkania z Wami, choć są one na odległość. Z niecierpliwością czekamy na powrót do przedszkola. Pozdrawiamy - Wasze Panie :)

Smerfy

Wyświetlono 16 razy
Bardzo się cieszymy, że z chęcią wykonujecie zadania przez nas zaproponowane. Zachęcamy do dalszego wysyłania zdjęć na adres smerfy@przedszkole7.pl Pozdrawiamy - Wasze Panie :)

Wyświetlono 24 razy
Cieszymy się, że tak aktywnie bierzecie udział w zabawach na odległość. Zachęcamy do przesyłania zdjęć prac dzieci, dzieci z pracami, dzieci podczas zabaw, które proponujemy lub innych  na nasz adres mailowy jagodki@przedszkole7.pl

Wyświetlono 76 razy
Szanowni Rodzice!

Wyświetlono 9 razy
Dziś w grupie Jeżyków świętowaliśmy Dzień Kobiet. Były wspólne zabawy i tańce. Nasi mali mężczyźni zaśpiewali nam Sto lat i wręczyli prezenty. To był uroczysty dzień.

Pszczółki

Wyświetlono 18 razy
Dzień Kobiet w naszej grupie obchodzony był bardzo uroczyście. Pszczółki, w odświętnych strojach już od rana miały doskonały nastrój. Chłopcy już kilka dni wcześniej przygotowali dziewczynkom torebki z pięknymi rysunkami. Z wielką gracją upominki zostały wręczone. Nasi Mali Mężczyźni zaśpiewali też z zaangażowaniem piosenki o tym święcie. A potem słodkości. No i dyskoteka.

Smerfy

Wyświetlono 6 razy
W piątek obchodziliśmy w naszej grupie bardzo ważny dzień- Dzień Kobiet. Były tańce, wspólne zabawy. Chłopcy zaśpiewali dziewczynkom Sto lat i wręczyli małe upominki. Panie również otrzymały kwiatki. To był ważny dzień w naszej grupie.

Wyświetlono 9 razy
W piątek Jagódki obchodziły „Dzień Kobiet”. Były wspólne zabawy i tańce. Chłopcy zaśpiewali „Sto lat”, wręczyli prezenty i słodkości dziewczynkom. To był bardzo miły dzień w naszej grupie

Wyświetlono 7 razy
Wreszcie słoneczko i ciepełko, jak tu nie skorzystać z tak pięknej pogody. Wspólne zabawy na placu przedszkolnym dają wiele radości, a przede wszystkim sprzyjają aktywności ruchowej. A jak później dobrze się zasypia ;)