Wyświetlono 2 razy
Dziś Smerfy obchodziły Dzień Mamy i Taty. Były wspólne zabawy, konkurencje z udziałem rodziców i pokaz tańca. Wszystkim mamusiom i tatusiom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Wyświetlono 2 razy
Motylki po raz kolejny miały zajęcia z elementami metody programowania "Kodowanie na dywanie". Tym razem za pomocą odczytywania kodu udało im się wyczarować piękne kwiaty dla rodziców.

Wyświetlono 4 razy
Grupa Pszczółki i Smerfy uczestniczyła w Paradzie Przedszkolaka, jest to kolejny raz, kiedy nasze przedszkole bierze udział w tym przedsięwzięciu. Dzieci dumnie reprezentowały placówkę.

Wyświetlono 1 razy
Motylki wzięły udział w Turnieju Języka Angielskiego organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 25. Były zabawne i ciekawe konkurencje, a dzieci wykazały się dobrą znajomością języka obcego. Gratulujemy dwóm drużynom!

Wyświetlono 2 razy
Grupa Motylki uroczyści obchodziła Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci przygotowały własnoręcznie wykonane prezenty oraz wystąpiły przed rodzicami. Było wiele wzruszeń i  radości.

Wyświetlono 5 razy
Dzisiaj w przedszkolu odwiedziły nas Panie Policjantki, które opowiedziały nam o zasadach bezpiecznego zachowania się w sytuacjach trudnych m. in. w kontakcie z nieznajomym, w czasie napadu, czy zagrożeniach takich jak podłożenie bomby. To była bardzo owocne spotkanie

Wyświetlono 2 razy
Dzisiaj koncert muzyczny był nie tylko o tematyce związanej z Ojczyzną, ale przede wszystkim z barwnymi strojami w czasie różnorodnych tańców. Dzieci poznały instrumenty myśliwskie, począwszy od rogu  po waltornie. To był koncert pełen wrażeń :)

Wyświetlono 3 razy
Dzięki uprzejmości sponsora spędziliśmy wspaniały dzień w Majaland Kownaty. Bawiliśmy się wybornie, zjeżdżając na dywanikach, jeżdżąc na karuzelach: łańcuchowej, statku, totemie, kolejce itd.. Spotkaliśmy nawet Pszczółkę Maję. To był dzień pełen emocji, pozytywnych emocji. Nawet Panie odważnie towarzyszyły nam na karuzelach.

Wyświetlono 1 razy
Dzisiaj Smerfy odwiedziły filię Biblioteki Miejskiej, gdzie poznały pracę bibliotekarza oraz dzieliły się swoimi zainteresowaniami czytelniczymi.

Wyświetlono 3 razy
Motylki na zajęciach matematycznych porównywały liczby, rozwiązywały działania i tworzyły proste liczydła poprzez nawlekanie koralików na nitkę. Nie było to łatwe zadanie wymagało skupienia i dużej cierpliwości.

Wyświetlono 11 razy
Dzisiaj Jagódki z panią Iwonką grały na drewienkach, tańczyły. Wszyscy bawili się znakomicie.

Wyświetlono 11 razy
26 marca grupa starszaków uczestniczyła w Turnieju Matematycznym w zaprzyjaźnionym Miejskim Przedszkolu nr 25. To był czas pełen emocji. Przedstawiciele grupy: Kasia, Jasiu i Zuzia R. godnie reprezentowali naszą placówkę, rozwiązując zadania matematyczne. Choć przegraliśmy z przeciwną drużyną to liczyła się przede wszystkim wspólna zabawa.