Wydarzenia

, Pszczółki , 1 wyśw.
W grupie Pszczółek dziś ważna okazja do świętowania - Dzień Chłopaka 🙂. Było bardzo wesoło, sportowo i tanecznie. Oczywiście nie mogło zabraknąć także upominków. Wszystkim chłopcom z grupy Pszczółek życzymy wielu wspaniałych zabaw i fajnych kolegów. 
, Żabki , 1 wyśw.
Dzień chłopaka to dzień uroczysty. Już od rana z uśmiechem do sali wchodzili elegancko ubrani chłopcy. Były wspólne zabawy w kole, zabawy z chustą animacyjną i konkurencja dla chłopców. Na koniec dyskoteka małego człowieka w rytmach disco. Po skończonej zabawie przyszedł czas na uroczyste "sto lat" i wręczenie prezentów. 
, Pszczółki , 1 wyśw.
Pszczółki to mali czytelnicy. Książki towarzyszą nam codziennie, podczas odpoczynku, zajęć i zabaw czytają nam nasze panie. Przenosimy się wtedy w niezwykły świat przygód bohaterów literackich. Dziś był wyjątkowy dzień - nasze ulubione książeczki czytali zaproszeni goście. Bardzo dziękujemy za spotkanie 🙂. 
, Żabki , 1 wyśw.
Dzień Głośnego Czytania to okazja do tego, aby porozmawiać o ulubionych książkach i tak też się stało w grupie maluszków. Okazuje się, że Żabki bardzo lubią opowiadania o przygodach Kici Koci, czy śwince Pepie. Każdy z maluszków pokolorował również zakładkę do książki, która posłuży mu w domowej biblioteczce.
, Żabki , 8 wyśw.
Dzień Przedszkolaka jest ważnym dniem w naszej społeczności przedszkolnej, szczególnie, gdy świętuje się go po raz pierwszy, tak jak nasza grupa maluszków. Były wspólne tańce i zabawy z kolorową chustą i balonami. Na koniec każdy przedszkolaka dostał drobny upominek.
, Pszczółki , 10 wyśw.
20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. I w naszej pszczółkowej gromadzie nie zabrakło wesołych zabaw, radości, dziecięcego śmiechu oraz upominków. Bardzo lubimy być przedszkolakami 👍🙂.
, Krasnoludki , 9 wyśw.
20 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Przedszkolaków. Tego dnia czekało na dzieci wiele niespodzianek i atrakcji. Wspólne zabawy, tańce przy ulubionych dziecięcych przebojach wywołały wiele radości i śmiechu. Krasnoludki otrzymały medale, upominki oraz życzenia samych słonecznych dni i radosnych chwil w przedszkolu. 
, Misie , 2 wyśw.
Było wiele śmiechu, radości i wspólnych zabaw. Przedszkolaki otrzymały również miły upominek, aby zapamiętały ten wyjątkowy dla nich dzień.
, Pszczółki , 10 wyśw.
Końcówka lata w sadzie i ogrodzie to bogactwo warzyw i owoców. Na zajęciach w przedszkolu poznaliśmy wiele z nich, ale postanowiliśmy sprawdzić naszą wiedzę w praktyce - odwiedziliśmy sklepik  warzywno - owocowy. Nie wszystko wyglądało jak na obrazku, ale udało nam się rozpoznać i nazwać wiele z warzyw i owoców. A na koniec krótka chwila odpoczynku 🙂.
, Krasnoludki , 5 wyśw.
  W ramach realizacji programu regionalnego Krasnoludki były na wycieczce, podczas, której poznały ważne miejsca naszego miasta, herb oraz flagę miasta. Dzień Kropki upłynął na zabawach, wykonaniu prac plastycznych oraz poznaniu historii Vashti  😊
, Pszczółki , 15 wyśw.
Wraz z Winobraniem i w naszym przedszkolu zaczęliśmy realizację tematów związanych z Zieloną Górą. Pszczółki już w poniedziałek wybrały się na winobraniowy spacer, podczas którego poznaliśmy ważne kulturowo i historycznie miejsca związane z naszym miastem. Wiemy już dokładnie, jak wygląda nasz herb i flaga, jak wygląda najwęższa uliczka oraz gdzie jest Ratusz.
, Żabki , 13 wyśw.
Dziś Żabki świętowały Dzień Kropki. Już od rana witały się z uśmiechem w pięknych kropkowych ubraniach. Były zabawy z kolorowymi kubeczkami, piłeczkami oraz muzyczne z kropkami. Dzień Kropki to symboliczny dzień, w którym najważniejszym przesłaniem jest odkrywanie w każdym dziecku talentu.