, Jagódki , 20 wyśw.
W trzecim tygodniu września rozmawialiśmy o naszej grupie. Ale nie tylko... Ustaliliśmy, co to jest przyjaźń i jak należy o nią dbać. Zaczęliśmy też pracę w Kartach Pracy. I tak:
, Jeżyki , 15 wyśw.
W tym tygodniu bardzo dużo się działo. Byliśmy w Straży Pożarnej, obchodziliśmy Dzień Kropki. Poza tym rozmawialiśmy o tym kim jest przyjaciel i czym jest przyjaźń, mówiliśmy sobie miłe słowa, poznaliśmy literkę A i wyszukiwaliśmy ile danej literki jest w naszych imionach. Wróciliśmy wspomnieniami do wakacji wykonując pracę plastyczną.
, Misie , 14 wyśw.
W tym tygodniu obchodziliśmy Dzień Kropki czyli dzień myślenia twórczego. Poza tym ćwiczyliśmy na zajęciach ruchowych, uczyliśmy się kodowania i super spędzaliśmy czas w przedszkolu :) Zapraszamy do galerii :)
, Pszczółki , 7 wyśw.
Kolejny tydzień w przedszkolu za maluszkami. Oprócz obchodów Dnia Kropki (fotorelacja w osobnym wydarzeniu) czekało na nas nowe wyzwanie - pierwsze zabawy z językiem angielskim. Korzystając z iście letnich temperatur bawiliśmy się na przedszkolnym placu. Słuchaliśmy piosenki o Trampolinku  i jego  przyjaciołach - poznaliśmy  brzmienie różnych instrumentów perkusyjnych.
, Jeżyki , 41 wyśw.
We wtorek Jeżyki wybrały się do salki edukacyjnej "Ognik". Dzieci dowiedziały się bardzo wiele przydatnych informacji. Zapraszamy do obejrzenia filmiku ze szkolenia dzieci na młodszych strażaków :)
, Pszczółki , 24 wyśw.
Dzień Kropki obchodzimy w nawiązaniu do kreatywności, odwagi i zabawy. Pszczółki jako przedszkolaki coraz pewniej czują się w swojej grupie. W tym dniu również pojawił się uśmiech na buziach naszych maluszków.
, Jeżyki , 43 wyśw.
Dziś obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Kropki, który zaczęliśmy od podarowania koledze lub koleżance symbolicznej kropki na znak sympatii. Następnie były zabawy ruchowe z kropkami oraz poszukiwanie kropek ukrytych w sali. Wysłuchaliśmy opowiadania i wiersza związanego z Dniem Kropki.
, Jeżyki , 30 wyśw.
W tym tygodniu realizowaliśmy program regionalny Zielona Góra - moje miasto. Dzieci poznały legendę o Zielonej Górze, ważne zabytki, herb oraz flagę naszego miasta. Na zajęciach matematycznych pracowaliśmy z wiatrakiem matematycznym a podczas zajęć z kodowania ułożyliśmy flagę z kubeczków.
, Misie , 26 wyśw.
W tym tygodniu realizowaliśmy program regionalny pt. Zielona Góra - moje miasto. Z tej okazji po raz pierwszy wyszliśmy na dalszą wycieczkę na zielonogórski deptak, poznaliśmy flagę Zielonej Góry, herb oraz tradycje związane ze świętem winobraniowym. Wykonaliśmy również pracę plastyczną - winogrono.
, Jagódki , 19 wyśw.
Tydzień regionalny w naszej grupie był baaaardzo pracowity. W poniedziałęk zaczęliśmy od spaceru winobraniowego, poprzedzonego rozmową na temat sposobów budowania dawnych miast i grodów (z wykorzystaniem klocków). Wtorkowy dzień zaś był podsumowaniem wycieczki - poprzez oglądanie prezentacji multimedialnej dotyczącej ważnych kulturowo i historycznie miejsc naszego miasta.
, Pszczółki , 21 wyśw.
Miniony tydzień upłynął Pszczółkom, czyli naszym maluszkom na dalszej adaptacji. Ale nie tylko, oprócz wesołych zabaw czekało nas też trochę pracy. Rozmawialiśmy o naszym mieście, obchodach Winobrania, wykonaliśmy też wspólnie flagę naszego miasta oraz winogrona z plasteliny. Piękna pogoda sprzyjała zabawom na dworze, a i chęci na drzemkę nie zabrakło.
, Jeżyki , 31 wyśw.
W czwartek Jeżyki wybrały się na spacer po zielonogórskim deptaku w związku z realizacją programu regionalnego Zielona Góra - moje miasto. Dzieci odwiedziły ważne zabytki Zielonej Góry, znalazł się również czas na krótką zabawę na placu zabaw :)