Wyświetlono 4 razy
Chłopcy z grupy Motylki zagrali dziś mecz z zaprzyjaźnionym przedszkolem 25 w Zielonej Górze. To były emocje, dziewczyny dzielnie zagrzewały naszych chłopców do walki. Przegraliśmy jednym punktem. Ale liczy się to, że miło razem spędziliśmy czas.

Wyświetlono 8 razy
Dziś Smerfy obchodziły Dzień Mamy i Taty. Były wspólne zabawy, konkurencje z udziałem rodziców i pokaz tańca. Wszystkim mamusiom i tatusiom życzymy jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Wyświetlono 6 razy
Dziś Smerfy odwiedziły gmach Biblioteki Uniwersyteckiej. Dowiedziały się jak w sposób tradycyjny znaleźć i wypożyczyć książkę, jak również poznały nowinki technologiczne ułatwiające czytelnikowi korzystanie z biblioteki. Wzięły także udział w mini warsztatach.

Wyświetlono 5 razy
Motylki po raz kolejny miały zajęcia z elementami metody programowania "Kodowanie na dywanie". Tym razem za pomocą odczytywania kodu udało im się wyczarować piękne kwiaty dla rodziców.

Wyświetlono 7 razy
Grupa Pszczółki i Smerfy uczestniczyła w Paradzie Przedszkolaka, jest to kolejny raz, kiedy nasze przedszkole bierze udział w tym przedsięwzięciu. Dzieci dumnie reprezentowały placówkę.

Wyświetlono 4 razy
Motylki wzięły udział w Turnieju Języka Angielskiego organizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 25. Były zabawne i ciekawe konkurencje, a dzieci wykazały się dobrą znajomością języka obcego. Gratulujemy dwóm drużynom!

Wyświetlono 2 razy
W tym roku z okazji Dnia Dziecka wybraliśmy się na wycieczkę do Parku Krasnala do Nowej Soli. Były zabawy na sali zabaw, dmuchańcach, a także przejazd kolejką, czy odwiedziny w mini zoo. To był bardzo miło spędzony czas.

Wyświetlono 6 razy
Grupa Motylki uroczyści obchodziła Dzień Mamy i Taty. Z tej okazji dzieci przygotowały własnoręcznie wykonane prezenty oraz wystąpiły przed rodzicami. Było wiele wzruszeń i  radości.

Wyświetlono 8 razy
Dzisiaj w przedszkolu odwiedziły nas Panie Policjantki, które opowiedziały nam o zasadach bezpiecznego zachowania się w sytuacjach trudnych m. in. w kontakcie z nieznajomym, w czasie napadu, czy zagrożeniach takich jak podłożenie bomby. To była bardzo owocne spotkanie

Wyświetlono 3 razy
Dzisiaj koncert muzyczny był nie tylko o tematyce związanej z Ojczyzną, ale przede wszystkim z barwnymi strojami w czasie różnorodnych tańców. Dzieci poznały instrumenty myśliwskie, począwszy od rogu  po waltornie. To był koncert pełen wrażeń :)

Wyświetlono 5 razy
Dzięki uprzejmości sponsora spędziliśmy wspaniały dzień w Majaland Kownaty. Bawiliśmy się wybornie, zjeżdżając na dywanikach, jeżdżąc na karuzelach: łańcuchowej, statku, totemie, kolejce itd.. Spotkaliśmy nawet Pszczółkę Maję. To był dzień pełen emocji, pozytywnych emocji. Nawet Panie odważnie towarzyszyły nam na karuzelach.

Wyświetlono 1 razy
Dzisiaj Smerfy odwiedziły filię Biblioteki Miejskiej, gdzie poznały pracę bibliotekarza oraz dzieliły się swoimi zainteresowaniami czytelniczymi.