Wyświetlono 7 razy
Dzisiaj Jagódki z panią Iwonką grały na drewienkach, tańczyły. Wszyscy bawili się znakomicie.

Wyświetlono 8 razy
26 marca grupa starszaków uczestniczyła w Turnieju Matematycznym w zaprzyjaźnionym Miejskim Przedszkolu nr 25. To był czas pełen emocji. Przedstawiciele grupy: Kasia, Jasiu i Zuzia R. godnie reprezentowali naszą placówkę, rozwiązując zadania matematyczne. Choć przegraliśmy z przeciwną drużyną to liczyła się przede wszystkim wspólna zabawa.

Wyświetlono 4 razy
Dzisiaj Jagódki malowały i wyklejały tulipany. Wszyscy się bardzo starali, dlatego wyszły przepiękne prace, które można podziwiać na wystawie. Zresztą zobaczcie sami!

Wyświetlono 4 razy
Hura! Nasze nasionka wykiełkowały i cebulce zaczął rosnąć szczypiorek. Jagódki dobrze dbają o swój zielony ogródek.

Wyświetlono 6 razy
21 marca 2019r. grupa Motylki podjęła się bardzo odpowiedzialnego zadania. Z pomocą nauczycielki posadziły wiosenne kwiatki- bratki, prymulki, hiacynty. Zobowiązały się także do codziennej pielęgnacji. Posadzone kwiatki zdobią ogród przedszkolny.

Wyświetlono 2 razy
Dzisiaj odwiedził nas Tata Blanki, który tym razem przyszedł do nas z książeczkami pełnymi zagadek. Jagódki dobrze się bawiły i znakomicie rozwiązywały zagadki. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!

Wyświetlono 1 razy
Jagódki wyklejały przebiśniegi, malowały jaskółki – w taki sposób poznały niektóre zwiastuny wiosny. A Wam jak się podobają nasze prace?

Wyświetlono 1 razy
Jagódki dzisiaj z panią Beatką wysiewały nasionka dziwaczka, wsadzały cebulę, z której wyrośnie pyszny szczypiorek. Teraz tylko podlać i pilnować, aby nasionka i cebulki miały odpowiednie warunki do rozwoju – Jagódki będą  się uczyły jak dbać o roślinki.

Wyświetlono 6 razy
W piątek 8 marca obchodziliśmy niezwykle hucznie Dzień Kobiet! Kwiaty, życzenia, laurki, bombonierki - a to wszystko dzięki naszym wspaniałym chłopcom, bardzo dziękujemy!

Wyświetlono 2 razy
Dzisiaj Dzień Kobiet.  Z tej okazji  dziewczynki z grupy Jagódek otrzymały drobne upominki. Wszystkiego najlepszego dla wszystkich kobiet i kobietek!

Wyświetlono 6 razy
W czwartek uczestniczyliśmy w Finale III Przedszkolnego Przeglądu Dopingu Falubaz w aulii Uniwersytetu Zielonogórskiego. Było to niesamowite doświadczenie w szczególności wizyta wszystkich zawodników Falubazu. Również w tym samym czasie odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Tylko Falubaz" , w którym nasz Adaś za pięknie wykonany stadion żużlowy zdobył I miejsce.

Wyświetlono 1 razy
Dzisiaj Patryk obchodzi swoje czwarte urodziny. Wszystkiego najlepszego.