, Jeżyki , 7 wyśw.
W środę Jeżyki wybrały się do lodziarni :) Każdy wybrał swój ulubiony smak lodów i z uśmiechem na ustach go zjadł :)
, Jeżyki , 9 wyśw.
W piątek odwiedziła nasze przedszkole policja. Policjanci opowiedzieli nam jak bezpiecznie jeździć w foteliku w aucie, rowerem czy hulajnogą. Opowiedzieli nam również jak prawidłowo poruszać się po drodze. To była duża dawka wiedzy. Mieliśmy również okazję zasiąść za kierownicą policyjnego radiowozu. Otrzymaliśmy również upominki od policjantów :)
, Misie , 7 wyśw.
W piątek odbyło się ważne święto - Dzień Mamy i Taty. To było nasze pierwsze wystąpienie na żywo. Stresowaliśmy się ogromnie ale daliśmy radę :) Jeszcze raz życzymy wszystkiego najlepszego naszym kochanym Mamusiom i Tatusiom :)
, Pszczółki , 16 wyśw.
Dziś Pszczółki poznały ważne zasady bezpieczeństwa w związku z poruszaniem się jako pieszy, pasażer samochodu i autobusu oraz użytkownik roweru lub hulajnogi. Utrwaliły wiadomości związane z przechodzeniem przez ulicę. Nasze maluszki mogły także wsiąść do radiowozu - to była wielka atrakcja. Wiemy też, że policjanta nie trzeba się bać, ponieważ zawsze służy pomocą w trudnych sytuacjach.
, Pszczółki , 13 wyśw.
U Pszczółek było wielkie święto - występ z okazji Dnia Mamy i Taty. To było ogromne przeżycie dla małych przedszkolaków i ich rodziców. Maluszki pięknie recytowały, śpiewały i tańczyły. Nie zabrakło uśmiechów i wzruszeń ❤️.
, Jeżyki , 4 wyśw.
Wtorek był szczególnym i ważnym dniem dla każdego Jeżyka. Dzieci mogły wystąpić na żywo przed swoimi Rodzicami. To był stresujący dzień ale Jeżyki poradziły sobie świetnie. Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego dla Mam i Tatusiów :)
, Misie , 11 wyśw.
W środę rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Dziecka. Oprócz zabaw i śpiewów w sali uczestniczyliśmy w tańcach pod chmurką z Panią Kamilą :) Panie pomalowały nam buzie a dziewczynkom zostały zrobione kolorowe warkoczyki. Pani z kuchni przygotowały pyszne śniadanko - galaretkę z owocami :) Dalsza część odbyła się już w piątek. Pojechaliśmy na naszą pierwszą wycieczkę, do Parku Krasnala w Nowej Soli.
, Jeżyki , 23 wyśw.
Świętowanie tego wyjątkowego święta rozpoczęliśmy w środę - 1 czerwca, kiedy to wspólnie z innymi grupami uczestniczyliśmy w tańcach pod chmurką. Następnie czekał na nas słodki poczęstunek, jak i galaretka z owocami przygotowana przez nasze wspaniałe panie kucharki. Wspólne zabawy, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, a także upominki sprawiły, że był to bardzo radosny dzień.
, Jagódki , 15 wyśw.
Dzień Dziecka w naszej "Siódemce" trwał aż dwa dni. Bo poza faktycznie obchodzonym świętem 1 czerwca, gdzie po raz pierwszy od dawna mogliśmy wspólnie z innymi grupami uczestniczyć w zabawach terenowych :). Razem tańczyliśmy, bawiliśmy się, a nasze panie dodatkowo pomalowały nam buzie. Dziewczynki miały zrobione warkoczyki.