Wyświetlono 8 razy
Pszczółki świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Nie zabrakło wesołych zabaw, piosenek oraz upominków. Fajnie jest być przedszkolakiem 😀

Wyświetlono 0 razy
W dniu dzisiejszym Jagódki celebrowały swoje święto, a mianowicie Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Wspólne śpiewanie piosenek, gry, zabawy ruchowe dostarczyły mnóstwo emocji i uśmiechu. Nie zabrakło także energicznej muzyki, która porwała wszystkich do tańca. Każdy dzielny przedszkolak został odznaczony medalem.

Wyświetlono 5 razy
20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jeżyki uczciły ten dzień wspólnym śpiewem, tańcami oraz zabawami z chustą animacyjną. Każdy dzielny przedszkolak dostał mały upominek i medal. Był również czas na zdjęcia z rekwizytami.

Wyświetlono 5 razy
W tym tygodniu Jagódki rozmawiały o uczuciach, przyjaźni, kim jest przyjaciel? Nauczyły się piosenki Trampolinek i My i zatańczyły do niej prosty układ taneczny. Wykonały dwie prace plastyczne: Pierwsza praca plastyczna "Oto mój przyjaciel" - narysowały ulubionego przyjaciela z grupy.

Wyświetlono 2 razy
W tym tygodniu rozmawialiśmy o emocjach, obchodziliśmy Dzień Kropki, utrwalaliśmy nazwy dni tygodnia oraz poznaliśmy literę a,A. Malowaliśmy swoje portrety oraz wykonaliśmy kalendarz tygodniowy.

Wyświetlono 4 razy
U Jeżyków dzisiaj dzień pełen kropek a to za sprawą Dnia Kropki, który zapoczątkowany został książką ukazującą historię małej dziewczynki Vashti, która uwieżyła we własne możliwości po lekcji plastyki (krótką historię Vashti znajdziecie Państwo w kąciku rodzica). Były wspólne kropkowe i integracyjne zabawy, a także zadania rozwijające dziecięcą wyobraźnię.

Wyświetlono 14 razy
Pszczółki poznawały historię swojego miasta oraz jego symbole. Uczyły się układać jego nazwę, dowiedziały się, że nazwy miast rozpoczynają się wielką literą. Na spacerze odwiedziliśmy miejsca, o których rozmawialiśmy na zajęciach - Wieżę Głodową, najstarszy cis w mieście, Planetarium. Każdy pracuś namalował swojej ulubione miejsce w naszym mieście.

Wyświetlono 5 razy
Drugi tydzień upłynął pod hasłem "Winobranie", czyli Dni Zielonej Góry. Podczas prezentacji multimedialnej Jagódki poznały wiele ciekawych miejsc, które warto pokazać gościom (turystom). Wysłuchały legendy o Zielonej Górze oraz zapoznały z wierszem pt." Fantazje na temat Zielonej Góry". Wykonały kilka ciekawych prac plastycznych. Nie zabrakło dobrej zabawy w sali i na placu przedszkolnym!!!

Wyświetlono 17 razy
Dziś u Jeżyków pierwsze zajęcia z kolorowymi kubeczkami. Układaliśmy z nich szeregi oraz wieże według wzoru. Udało nam się również rozwiązać proste sudoku. A na koniec ułożyć z nich flagę Zielonej Góry.

Wyświetlono 9 razy
Winobranie - święto Zielonej Góry, więc Jeżyki postanowiły w tym tygodniu wzbogacić wiedzę na temat naszego miasta. Wiedzą już jak wygląda flaga i herb Zielonej Góry, poznały najważniejsze zabytki i miejsca, dowiedziały się kim jest Bachus i posłuchały Legendy o powstaniu Zielonej Góry. Nauczyły się piosenki o naszym mieście i zatańczyły do niej prosty układ z wstążkami.

Misie

Wyświetlono 14 razy
Maluszki wiedzą już, że ruch to zdrowie i z chęcią ćwiczą, tańczą i biegają po placu przedszkolnym :)

Misie

Wyświetlono 15 razy
Misie wykonały swoją pierwszą wspólną pracę plastyczną - winogrono. Każdy miał szansę przykleić fioletowe kółeczka.