Wyświetlono 1 razy
Smerfy w dniu dzisiejszym poznały kolejną głoskę - P. Starszaki zapoznały się z pisownią głoski P na przykładzie słów: Pola i pudel. Dzieci w grupach zaznaczały samogłoski i spółgłoski w danych wyrazach oraz przeprowadziły analizę głoskową i sylabową.

Wyświetlono 6 razy
Za nami kolejny koncert. Dziękujemy za wspaniały koncert.

Wyświetlono 1 razy
W tym tygodniu mówiliśmy o bajkach i baśniach. Starszaki wykonały wspaniałą pracę plastyczną czyli "Zamek księżniczki". Dzieci rozwijały swoja wyobraźnię przestrzenną oraz ćwiczyły motorykę małą.

Wyświetlono 11 razy
W dniu dzisiejszym obchodziliśmy w naszym przedszkolu Święto Niepodległości. Z tej okazji najstarsza grupa Smerfy, w tym dzieci z kółka recytatorskiego przygotowały krótki występ dla młodszych kolegów i koleżanek.

Pszczółki

Wyświetlono 1 razy
Pszczółki gościły w Domu Harcerza. Podczas zajęć wykonały pracę pt." Wyspa skarbów". Wykazały się talentem i pomysłowością. Z okazji zbliżającego się Święta Odzyskania Niepodległości zrobiły także kotyliony w biało-czerwonych kolorach. Wszystkie prace były wspaniałe.

Wyświetlono 5 razy
Dziś swoje 6-te urodziny obchodził Jasiu. Natomiast 04 listopada świętowaliśmy urodziny Oliwiera. Wszystkiego Najlepszego chłopcy!!

Wyświetlono 1 razy
Smerfy w dniu dzisiejszym posadziły koło przedszkola cebulki żonkili. Z pomocą przyszedł nasz woźny, Pan Józek. Teraz czekamy z niecierpliwością aż wyrosną :)

Jagódki

Wyświetlono 6 razy
W czwartek odwiedziła nas Mama Filipa, która przeczytała nam ulubioną bajkę Filipa. Jagódki uważnie słuchały i brały aktywny udział podczas zabaw z panią Kasią. Na zakończenie Jagódki wręczyły pani Kasi pamiątkowy dyplom. Dziękujemy za włączenie się do akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.

Wyświetlono 20 razy
Dziś odbyło się rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu na "Wesołą dynię". To był trudny wybór. Prac było bardzo dużo, wszystkie kreatywne, wykonane z zaangażowaniem ale udało się wyłonić zwycięzców. Wszystkie osoby biorące udział w konkursie zostały nagrodzone, a prace można było podziwiać na schodach przy wejściu do przedszkola. Gratulujemy

Jeżyki

Wyświetlono 9 razy
Dziś u nas w grupie pomarańczowo, bo świętujemy Dzień Dyni. Jeżyki poznały różnego rodzaju dynie, były zawody dyniowe, nawet zrobiliśmy piękną wystawę prac dyniowych, którą mogli podziwiać nasi rodzice. Było po prostu dyniowo.

Pszczółki

Wyświetlono 15 razy
Rozmawialiśmy o jesieni, przygotowaniach zwierząt do zimy, zmianach w przyrodzie i jesiennych smutkach. A co jest najlepsze na smutki? Czekolada...o jej powstawaniu i innych ciekawostkach opowiedziała nam pani bibliotekarka 😀

Jagódki

Wyświetlono 4 razy
W środę odwiedziła nas Mama Igi, która przeczytała nam ulubione bajki Igi. Jagódki uważnie słuchały i na koniec wręczyły pani Karolinie pamiątkowy dyplom. Dziękujemy na włączenie się do akcji Cała Polska Czyta Dzieciom.