Wyświetlono 1 razy
Smerfy odwiedziły strażaków w salce edukacyjnej "Ognik". Dzieci dowiedziały się co robić kiedy się pali, kiedy jest burza. Przypomnieliśmy sobie wszystkie numery alarmowe a nawet przeprowadziliśmy krótką scenkę (co trzeba powiedzieć dzwoniąc po pomoc). Na koniec przeszliśmy mały egzamin: na dźwięk alarmu dzieci musiały jak najszybciej dobiec do wozu strażackiego i zająć swoje miejsce.

Wyświetlono 1 razy
Na wzór maty Mistrzów Kodowania pograliśmy w sudoku. Z każdym kolorem było to coraz trudniejsze. Mimo to Smerfy radziły sobie doskonale rozwijając przy tym logiczne myślenie.

Wyświetlono 13 razy
Jak wiadomo karnawał to czas wesołych zabaw. Pszczółki we wspaniałych przebraniach bawiły się dziś na super balu.

Wyświetlono 7 razy
Wszystkie grupy przedszkolne spotkały się na wspólnej zabawie i tańcach. Byli super bohaterowie, księżniczki, służby mundurowe i wiele innych super kostiumów. Zabawa była świetna :)

Wyświetlono 4 razy
Bal umożliwił "Jagódkom" spędzenie czasu w miłej i bajkowej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości,  a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Wyświetlono 4 razy
Wizyta w teatrze to magiczne przeżycie. Dzisiaj Pszczółki oglądały spektakl "Zaczarowana lampa Alladyna". Bardzo nam się podobało.

Wyświetlono 0 razy
"Jagódki" wybrały  się na wycieczkę do  Lubuskiego Teatru na przedstawienie pt. „ Cudowna lampa Alladyna”. Celem wycieczki było między innymi rozbudzanie zainteresowania kulturą oraz wyzwalanie pozytywnych uczuć i emocji. Kiedy dotarły na miejsce, z wielką niecierpliwością czekały na rozpoczęcie spektaklu. Były zafascynowane miejscem, w którym się znajdowały.

Wyświetlono 2 razy
W tym dniu dzieci miały czerwony akcent w swojej odzieży, wykonały walentynkowego pieska bądź kotka. Dzieci brały udział w różnych zabawach, grach przygotowanych przez swoje panie oraz zostały zapoznane z tematem przyjaźni i miłości, co oznaczają i jak je możemy okazywać  i pielęgnować.

Wyświetlono 7 razy
W przepięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wspaniale wystąpiły przed bliskimi, następnie przedszkolaki zaprosiły babcie i dziadków na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek i po raz kolejny podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

Wyświetlono 7 razy
Nie do wszystkich babć i dziadków często przyjeżdżają wnuki. Postanowiliśmy odwiedzić naszych zaprzyjaźnionych seniorów i przekazać im najserdeczniejsze życzenia z okazji minionego Dnia Babci i Dziadka. Było wiele wzruszeń podczas występu. Otrzymaliśmy gromkie brawa. Miło jest nieść radość innym. 💐

Wyświetlono 3 razy
Wybraliśmy się do Biblioteki Pana Kleksa na spotkanie z pisarką Joanną Krzyżanek, która przybliżyła nam historię swojej pierwszej książki. Autorka opowiedziała nam historię Filipa, który nie powinien podsłuchiwać, bo z tego nie wychodzi nic dobrego. Na koniec wykonaliśmy poduszki z podobizną świnek. Tak zaczęliśmy ferie 2020 :)

Wyświetlono 5 razy
Skorzystaliśmy z feryjnej oferty filmowej dla dzieci i wybraliśmy się na seans filmowy pt." Król Lew". Dla niektórych z nas było to wielkie przeżycie - pierwszy raz na kinowym fotelu. Na długo zapamiętamy ten dzień oraz filmowe przesłanie, że nigdy nie wolno się poddawać.