Zakończenie przedszkola u Krasnoludków

Krasnoludki

18 czerwca 2026 r. grupa "Krasnoludki" uroczyście pożegnała przedszkole. Był to wyjątkowy i pełny wzruszeń moment. Krasnoludki zaprezentowały piękny program artystyczny, w którym nie zabrakło wierszy, piosenek i tańców. Po występie odbyło się wręczenie dyplomów, upominków. oraz słodkiego poczęstunku. Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów na kolejnych etapach edukacji oraz pięknych wspomnień z lat spędzonych w przedszkolu :)