Rodzica

"Tato już lato" - Jagódki cz. 3

Kącik

Kochani! To już piątek. Zaczynają się wakacje. Życzymy Wam kochane Jagódki dużo słońca, wspaniałej zabawy i bezpiecznych wakacji. Na zakończenie naszych wspólnych zabaw zapraszamy Was do posłuchania, a jeśli ktoś ma ochotę to do nauki piosenki „Niech żyją wakacje”, następnie rozwiążcie zagadki związane z latem i wakacjami „Zagadkowe lato”. Na zakończenie naszego spotkania posłuchajcie „Wakacyjnych rad”, abyście z wakacji wrócili cali i zdrowi. Czekamy na Was.

"Już niedługo wakacje" - Jeżyki cz. 2

Kącik

Witajcie Kochane Jeżyki! To już ostatnie zadania w tym roku. Zapraszam Was do wysłuchania piosenki ZoZi "Bezpieczne wakacje". Następnie zagrajcie w grę, w której posegregujecie rzeczy, które należy zabrać nad morze, a które w góry. Zagrajcie również w grę "Wakacyjne rytmy" i wskażcie brakujące obrazki. Wykonajcie zadania matematyczne w kartach pracy. Pokolorujcie kolorowankę online oraz wspólnie z rodzicami wykonajcie pracę plastyczną "Wakacyjne plany".

Wakacje cz.2 - Pszczółki

Kącik

Kochane Pszczółki! To już ostatnie spotkanie z zadaniami w tym roku szkolnym. Wszyscy lubimy lody - najlepiej smakują latem. A zatem przygotowałyśmy dla Was lodowe karty pracy. Może wybierzecie się na biwak - pokolorujcie odpowiednie figury geometryczne. W zadaniach interaktywnych znajdźcie właściwe rozwiązania. A na koniec piosenka "See you later" - a więc do zobaczenia. Życzymy Wam odpoczynku, pięknej pogody, wielu wrażeń, a przede wszystkim zdrowych i bezpiecznych wakacji.

"Tato już lato" - Jagódki cz. 2

Kącik

Witajcie Jagódki! Mamy nadzieję, że wczorajszy Dzień Taty upłynął Wam miło i wesoło. Dzisiaj zapraszamy Was do nauki piosenki „Lato, lato”, a następnie do zabawy z rybką  Minimini: „Różnice”, „Sortowanie”. Na koniec wykonajcie zadania na kartach pracy. A jeśli nie jesteście jeszcze zmęczeni to poćwiczcie i zatańczcie z Tatą. Miłej zabawy! Pani Dorotka i Pani Asia.

"Już niedługo wakacje" - Jeżyki cz. 1

Kącik

Witajcie Jeżyki! Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi wyjazdy. Trzeba, więc znać zasady bezpiecznych zachowań. Zachęcam Was więc, do obejrzenia filmu na temat bezpiecznych zachowań nad wodą. Następnie przyporządkujcie ilustracje odpowiadające bezpiecznym i niebezpiecznym zachowaniom w czasie wakacji. Wykonajcie też zadania w kartach pracy. A na koniec zagrajcie w wakacyjne memory. Ściskam! A tatusiom z okazji ich święta składam najlepsze życzenia, dużo zdrówka i cierpliwości :)

"Tato już lato" - Jagódki cz. 1

Kącik

Dzień dobry Jagódki! We wtorek będziemy mieli bardzo ważne święto – „Dzień Taty”. W związku z tym proponujemy Wam dzisiaj wykonanie laurki dla Taty oraz do nauki piosenki „Tato już lato”. Zapraszamy Was do układania puzzli online oraz pokolorowania obrazków online. Jeśli macie ochotę to obejrzyjcie film „Franklin i Dzień Ojca”. Miłej zabawy! Korzystając z okazji chciałybyśmy życzyć wszystkim Tatusiom dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości i wszystkiego najlepszego.

Wakacje cz.1 - Pszczółki

Kącik

Witajcie Pszczółki! Przed Wami wakacje, czas wyjazdów, przygód, wesołych zabaw. Na pewno wybierzecie się nad morze lub jezioro. Pamiętajcie, aby wypoczywać bezpiecznie. Wakacyjne rady znajdziecie w krótkich filmach. Na pewno niejeden z Was chciałby przeżyć piracką przygodę. Pomogą Wam w tym pirackie karty pracy. Nie zaszkodzi też poruszać się trochę i pogimnastykowć. Możecie też nauczyć się piosenki po angielsku - o pływaniu łódką. Życzymy Wam wesołej zabawy! Wasze Panie :)