Rodzica

Czerwiec u Jagódek

Kącik

W tym miesiącu rozmawiamy na następujące tematy:

• Dzień Dziecka
  • Świat owadów
  • Uroki lata
  • Wakacje tuż – tuż

Kalendarz wydarzeń w grupie:

• 01.6. (wtorek) – Dzień Dziecka. W tym dniu ubieramy się kolorowo, bo to będzie bardzo wesoły dzień
  • 23.06. (środa) – Pożegnanie Starszaków. W tym dniu wszystkie młodsze grupy przedszkolne będą żegnać dzieci odchodzące do szkoły.

Umiejętności dziecka:

Maj u Jeżyków

Kącik

Witajcie Jeżyki w kolejnym miesiącu, w którym będziemy rozmawiali o:

1. Kto ty jesteś? Polak mały!

2. Na wiejskim podwórku

3. Zabawy z mamą i tatą

4. Wycieczka do ZOO

Uroczystości, które obchodzimy to:

1. 21 maj - Dzień Kosmosu

Umiejętności dziecka, nad którymi pracujemy w miesiącu maju:

Maj u Pszczółek

Kącik

To już maj! Tak wiele pracy już za nami, a jeszcze tyle ciekawych treści przed nami. W tym miesiącu rozmawiamy na następujące tematy:

• Mieszkam w Polsce
  • Na wsi
  • Kocham Mamę i Tatę
  • Wycieczka do zoo

Kalendarz wydarzeń w grupie:

• 20.06 - Światowy Dzień Pszczoły
  • w przygotowaniu Dzień Mamy i Taty - o formie i terminie zostaną Państwo poinformowani

Nasze umiejętności - Pszczółka:

Logopedia

Kącik

Dzień dobry! W kolejnym tygodniu przesyłam kolejną propozycję ćwiczeń logopedycznych usprawniających aparat artykulacyjny oraz propozycja ćwiczeń oddechowych. Powodzenia

Piątek u Jeżyków

Kącik

Witajcie Jeżyki :) Przed nami ostatni dzień domowego przedszkola. Już w poniedziałek widzimy się w naszej "jeżykowej" sali :) Jak wiecie w piątki zawsze robimy pracę plastyczną. W tym tygodniu rozmawialiśmy o dniu i nocy a jak wiadomo symbolem dnia jest słońce a nocy księżyc i taki właśnie będzie temat Waszej pracy plastycznej: słońce i księżyc. Technika prac jest dowolna, wykażcie się kreatywnością, poszukajcie inspiracji na Internecie :) Przesyłam również szablon księżyca i słońca.