Polskie Radio Dzieciom

mgr Magdalena Kołodziejczak

Drodzy Rodzice, przypominamy również, że zostało uruchomione radio, kierowane do najmłodszych odbiorców. Polskie Radio Dzieciom to jedyne radio w Polsce, które przez całą dobę nadaje audycje skierowane do dzieci i ich rodziców. Można go słuchać przez odbiorniki cyfrowe DAB+, Internet oraz aplikację na smartfony. Wybrane audycje dla dzieci i rodziców, od 1 stycznia słuchać można także na platformie Polskiego Radia podcasty.poskieradio.pl. Nauka rysunku, rytmika, lekcje języków obcych, ciekawostki matematyczne, eksperymenty naukowe czy sport dla całych rodzin to audycje, których można słuchać od świtu do wieczora włączając cyfrowe, Polskie Radio Dzieciom. Oferta stacji zgodna jest z ramowym rozkładem dnia obowiązującym w przedszkolach zaś tematyka audycji dostosowana jest do podstawy programowej i jest bezpieczną alternatywą w czasie zawieszenia zajęć w szkołach. Bez reklam.

Polskie Radio Dzieciom

• całodobowy program radiowy skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz rodziców.
  • audycje kierowane do dzieci rozwijają wyobraźnię i budują kreatywność.
  • pasmo wieczorne kierowane jest do osób dorosłych i stanowi kompendium wiedzy w zakresie wychowania, nauki i sztuki.