Podsumowanie konkursu plastycznego "Zielona Góra - moje miasto" dla dzieci 5-6 letnich z miasta Zielona Góra

Miło nam poinformować, że nasz konkurs plastyczny „Zielona Góra – moje miasto” dobiegł końca. W ramach konkursu plastycznego wpłynęło 57 prac dzieci z 15 przedszkoli. Wszystkie piękne, pomysłowe, wykonane z inwencją twórczą i z wykorzystaniem bardzo ciekawych technik.  I nie ukrywamy - bardzo nas to cieszy! Mamy nadzieję, że dzięki tej tematyce zarówno Państwo, jak i dzieci, bawiliście się doskonale, bo w końcu - o to chodziło! Tematyka konkursu nawiązywała także do realizowanego w przedszkolu programu edukacji regionalnej, jak również do obchodów 800 - lecia istnienia Zielonej Góry. Za wszystkie prace serdecznie dziękujemy :)

Link do wystawy prac konkursowych znajduje się poniżej. Miłego oglądania. Organizatorki - Magdalena Kołodziejczak, Aneta Herkt