Pszczółki - misiowe (i nie tylko) zabawy

Pszczółki
Aneta Herkt

Witajcie pracowite Pszczółki! Jesteście super przedszkolakami i pracujecie baaardzooo dzielnie (wyślijcie nam zdjęcia z Waszymi uśmiechniętymi buziami i wykonanymi zadaniami ). Dziś piątek, a więc zabawy z kodowaniem i programowaniem. Na rozgrzewkę wykonajcie ćwiczenia w Waszych przedszkolnych kartach pracy - pomóżcie misiowi rozwiązać zadanie i nakryć do stołu wg polecenia s. 42 ćw. 1 oraz dorysujcie brakujące elementy w ćw. 1 na s.44, odszukajcie ukryte misie i uzupełnijcie brakujące naklejki w ćw. 2 i 3 s. 45. Teraz gotowi na matematyczne wyzwania uzupełnijcie interaktywne ćwiczenia z kodowania i programowania (w polu roboczym za pomocą strzałek zaprogramujcie drogę do wyznaczonego celu). Odkodujcie misia - karta pracy do wydruku. zapraszamy także do zabawy z plasteliną - spróbujcie ulepić misia. Pomoże Wam w tym film instruktażowy. W nagrodę za wykonane zadania pobawcie się kolorując interaktywne obrazki. Powodzenia! Wasze Panie :)