Artykuły: „Koronawirus w Polsce. Zamknięte szkoły i przedszkola. Jak rozmawiać o tym z dziećmi?” oraz „Koronawirus. Jak rozmawiać o nim z dzieckiem”

Dorota Łuczka

Drodzy Rodzice! Przed nami następne trudne dni, może i tygodnie. Dzieci nie chodzą do przedszkola/szkoły, rodzice nie chodzą do pracy lub pracują w domu. Większość z nas zadaje sobie pytanie – „Jak rozmawiać o tym z dziećmi?”. Pewnie nie ma gotowej odpowiedzi na to pytanie, ale mam nadzieje, że poniższe artykuły pomogą Wam drodzy Rodzice w tej nietypowej sytuacji i znajdziecie w nich odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Zapraszam do zapoznania się z artykułami: „Koronawirus w Polsce. Zamknięte szkoły i przedszkola. Jak rozmawiać o tym z dziećmi?”, „Koronawirus. Jak rozmawiać o nim z dzieckiem”