Zadania dla Misiów na poniedziałek

Misie
Magdalena Bąk

Witajcie kochane Misie!
W tym tygodniu będziemy rozmawiać o teatrze . Czy wiecie co to takiego? Jeśli nie, na pewno w tym temacie pomogą Wam Rodzice :)
Do Rodziców:
Zabawy teatralne, obok książek, zabawek czy prac artystycznych, odgrywają dla dzieci bardzo istotną rolę. Wspierają rozwój intelektualny, pomagają w kształtowaniu charakteru i osobowości. Niepozorna zabawa wpływa na rozładowywanie nagromadzonych emocji, przyswajanie postaw moralnych, a także ćwiczenie zmysłu obserwacji i kształtowanie zainteresowań. Także Drodzy Państwo – Bawcie się ze swoimi dziećmi!
Zimowy okres sprzyja rozmaitym przebierankom i zajęciom o teatrze. Mam dla Was garść ilustracji, które mogą być przydatne podczas omawiania tego zagadnienia :)
Wśród nich znajdziecie rodzaje najpopularniejszych przedstawień teatralnych oraz elementy teatru :)