Piątek u Pszczółek

Pszczółki
mgr Magdalena Kołodziejczak

Kochane Pszczółki, wiemy, że nasze codzienne zadania wymagają od Was wiele pracy i zaangażowania, ale już niedługo weekend i będzie z pewnością trochę czasu na odpoczynek. Z wiadomości od Was otrzymywanych widzimy, że wiele z propozycji zamieszczanych na stronie internetowej podoba się Wam do tego stopnia, że próbujecie sami wykonywać kolejne zadania. Mamy nadzieję, że wczorajsze zabawy i zadania również takie były.

Piątek to czas na zajęcia techniczne i kodowanie. Oto nasze propozycje:

Zajęcia z kodowania:

• wykonaj zadania w Kartach Pracy - s. 71 (sześciolatki) i s. 5 (pięciolatki)
  • wykonaj zadanie z wydrukowanych kart pracy - podaj współrzędne do podanych na karcie kształtów
  • wykonaj zadanie online - Zapamiętaj kolor i zaznacz
  • wykonaj zadanie w ramach programu VII edycji Uczymy Dzieci Programować (w trzecim zadaniu sam zaprojektuj kształt, który kojarzy Ci się z wiosną)

zajęcia techniczno - plastyczne

• wykonaj zadanie online - odtwórz obrazek wg wzoru
  • wykonaj zadanie online - ułóż z klocków budowlę - zaplanuj wygląd swojej Szkoły Marzeń, do której chciałbyś od września uczęszczać

Cały czas ćwiczymy wiązanie butów, odczytywanie godzin na zegarze. A po południu - jeśli pogoda będzie piękna - spacer i zabawy na dworze. Obowiązkowo :). Słonecznych dni, radości i udanej pracy zdalnej życzą Wasze Panie