Czwartek u Jagódek

Jagódki
Dorota Łuczka

Dzień dobry Jagódki! Na czwartkowy poranek w ramach realizacji tematyki tygodnia zapraszamy Was na początek do obejrzenia dwóch filmów edukacyjnych, w których Ola i Stasiu opowiedzą Wam, jak dbać o zdrowie. Kochani, a czy Wy zdrowo się odżywiacie i dbacie o kondycję fizyczną? Mamy nadzieję, że tak :). Aby Wam pomóc w dbaniu o kondycję fizyczna zapraszamy do opowieści ruchowej przy muzyce „Sałatka owocowa”. Jeśli nie jesteście jeszcze zmęczeni to wykonajcie zadania w przedszkolnych kartach pracy:

• KP4 ćw. 3 i 4 str.13 – pomóżcie odszukać dzieciom kosz z owocami, a następnie rysujcie szlaczki po śladzie (prowadź drogą, na której są tylko litery C)
  • KP4 ćw.1str. 14 – 15 – opowiedzcie, jak dzieci dbają o zdrowie

Na zakończenie naszego dzisiejszego spotkania rozwiążcie owocowe zagadki. Miłej zabawy :) Wasze Panie.