Poniedziałek u Jagódek

Jagódki
Dorota Łuczka

Dzień dobry Jagódki, witamy Was serdecznie w kolejnym tygodniu kwietnia, podczas którego będziemy rozmawiać o zdrowiu, o możliwościach dbania o zdrowie i jego ochronie. Kochani bardzo dziękujemy Wam za wszystkie zdjęcia, jakie nam nadesłaliście. Mamy nadzieję, że dobrze się z nami bawicie. Dzisiaj poznamy literkę C, a więc zapraszamy do obejrzenia bajki „Ubu poznaje literkę C”. do następnej zabawy będziemy potrzebowali wstążki lub sznurka – Waszym zadaniem jest ułożenie na podłodze litery C, a następnie przejście po niej stopa za stopą. Wykonajcie zadania w przedszkolnych kartach pracy:

• KP4 ćw. 1 str. 10 – pokoloruj lub wyklej dowolnym materiałem literę C
  • KP4 ćw. 2 str.11 – nazwij rysunki …

Mamy nadzieje, że zadania nie sprawiły Wam trudności, bo przed nami jeszcze aktywność ruchowa. Zapraszamy do gimnastyki z Yusti. Na zakończenie zaproście rodziców/ rodzeństwo do masażyku podczas którego będziecie rysowali na plecach rodziców, a rodzice na waszych plecach kształt litry C, c (wielkie, małej, grubej, cienkiej itp.). Miłej zabawy :) Wasze Panie.