Wkrótce Wielkanoc i Prima Aprilis - Pszczółki

Pszczółki
Aneta Herkt

Dzień dobry w czwartek nasze pracowite Pszczółki! Cieszymy się, że pilnie pracujecie, ale także i z tego, ze znajdujecie czas na odpoczynek w przydomowym ogródku, spacer z mamą i tatą, jazdę na rowerze. Niektórzy z Was już oczekują wizyty Wielkanocnego Zajączka i szykują gniazdka na prezenty. Dziś wesoły dzień - Prima Aprilis. W tym dniu robi się żarty i psikusy, ale uwaga - nie mogą one sprawiać przykrości. Jaki powinien być dobry żart dowiecie się z wirtualnego przedszkola, znajdziecie tam kilka psot dla Was :). Możecie także zapoznać się z wielkanocnymi zwyczajami, z którymi spotkamy się w innych krajach - przydadzą się kredki i kartki, ponieważ będzie kilka zadań do wykonania. Spróbujcie rozwiązać wielkanocne zagadki i odnaleźć ukryte wyrazy. Wykonajcie też zadania w przedszkolnych kartach pracy:

6 latki: KP cz.4 s. 52,53

5 latki: KP cz.3 s. 61

Wykonajcie kilka ćwiczeń gimnastycznych - wykorzystajcie do nich poduszkę lub ulubionego pluszaka. Życzymy Wam miłego, wesołego dnia! Napiszcie nam jakie żarty udało Wam się zrobić (oczywiście takie, które nie były dla nikogo przykre). Pozdrawiamy serdecznie - Wasze Panie