Wkrótce Wielkanoc - środa Pszczółki

Aneta Herkt

Witajcie Kochane Przedszkolaki! Przed nami słoneczny dzień - po wykonanych zadaniach nie zapomnijcie poszukać wiosny - wybierzcie się z mamą, tatą i rodzeństwem na spacer do parku lub lasu. Wczoraj napracowaliście się solidnie - widziałyśmy upieczone przez Was muffinki. Wyglądały niesamowicie!. To był prawdziwy dzień łasucha :). Wasze baranki z masy solnej wyszły bardzo piękne.  Dziś trochę zabaw matematycznych, piosenka o Wielkanocy, zabawa ruchowa z króliczkiem i przypomnienie zabawy w j. angielskim. Na początek wykonajcie zadania w przedszkolnych kartach pracy:

6 latki: KP cz.4 s. 51 i 55

5 latki: KP cz.3 s.62 i 63

Poćwiczcie odczytywanie godzin i przypomnijcie sobie dni tygodnia. Zapamiętajcie jak są ułożone pisanki i umieśćcie je we właściwym miejscu. Wykonując zadanie w dodatkowej karcie pracy dowiecie się jaka pisankę wykonał Tomek. Spróbujcie razem z Zozi zaśpiewać wielkanocną piosenkę oraz pobawcie się przy muzyce z króliczkiem - zaproście do zabawy rodzeństwo i rodziców. I jeszcze zabawa z językiem angielskim - uffff..... Czekamy na Wasze zdjęcia :). Pozdrawiamy Panie Anetka i Madzia