Czwartek u Jagódek

Jagódki
Joanna Grzywacz

Dzień dobry Jagódki! To już czwartek. Mamy nadzieję, że dotychczasowe zadania i zabawy bardzo Wam się podobają. Dzisiaj zupełnie inna tematyka. Już za kilka dni obchodzić będziemy Dzień Kobiet. By podkreślić wyjątkowość tego święta przygotowałyśmy dla Was rodzice i dzieci (do przeczytania) krótką historię Dnia Kobiet, ciekawostki o Dniu Kobiet oraz quiz, który sprawdzi waszą wiedzę na temat święta kobiet. Nasze kolejne propozycje zadań i zabaw to:

• Kobiety z różnych stron świata – puzzle (do wyboru) .- wytnij obrazek, ułóż go i ponownie przyklej na białą kartkę papieru
  • Ćwiczenie grafomotoryczne „Korona” (do wyboru) – rysuj po śladzie, a następnie pokoloruj koronę
  • Ramka na portret – „propozycja dla chłopców” . Narysuj ulubioną koleżankę lub Panią z przedszkola i wręcz jej upominek w postaci portretu w poniedziałek
  • Kartki z życzeniami (do wyboru) – pokoloruj i ozdób według własnego pomysłu (chłopcy kartkę mogą wręczyć np. koleżance z grupy lub Pani).

Czwartek to też dzień gimnastyki. Zapraszamy do wspólnej gimnastyki wg instrukcji z obrazka. Obiecujemy, że ciąg dalszy atrakcji w poniedziałek kiedy się zobaczymy! Pani Asia i Pani Dorotka