Rozstrzygnięcie V edycji konkursu "Zielona Góra - moje miasto"

Z przyjemnością informujemy, że rozstrzygnięta została V edycja konkursu "Zielona Góra - moje miasto", organizowanego dla dzieci 5-6 letnich uczęszczających do Przedszkoli Miasta Zielona Góra. Wpłynęło 44 prac konkursowych z 12 przedszkoli. Wiele z nich wykonane zostały ciekawymi technikami plastycznymi, zaskakiwały starannością i inwencją, inne  wskazywały na wielką kreatywność i pomysłowość autora. Komisja konkursowa oceniała pomysł, samodzielność wykonania pracy oraz estetykę. Postanowiono przyznać:

I miejsce (ex aequo) 2 prace z MP24

II miejsce (ex aequo) prace z MP 24 i Przedszkola Jacek i Agatka

III miejsce (ex aequo) 2 prace z MP 37

Wyróżniłyśmy także 7 prac, doceniając ich ciekawą kompozycję, zastosowaną technikę plastyczną i jakość wykonania. Ze względu na RODO nie zamieszczamy jednak danych osobowych uczestników. Jednocześnie informujemy, że o rozstrzygnięciu konkursu poinformujemy zaangażowane w nasze przedsięwzięcie przedszkola drogą mailową. Poniżej przedstawiamy film ze zdjęciami prac nagrodzonych i wyróżnionych, jak również galerię wszystkich prac konkursowych.

Gratulujemy jednocześnie uczestnikom, życząc WSZYSTKIM wielu sukcesów. Dziękujemy serdecznie za tak liczny udział w konkursie i żałujemy, że nie możemy w sposób uroczysty - tak jak to było w poprzednich latach -  podziękować i wręczyć przedszkolakom i nauczycielom nagród i podziękowań. Mamy nadzieję, że będzie to możliwe w przyszłym roku, gdy nastąpi VI edycja naszego konkursu. Do której już dziś serdecznie zapraszamy.