Informacja o pracy przedszkola we wrześniu

Szanowni Państwo, za nami pierwszy miesiąc nowego roku szkolnego w pandemii. Procedury zastosowane w przedszkolu zostały przez Państwa zaaprobowane i są regularnie przestrzegane. Bardzo za to dziękujemy, gdyż jest to na pewno sposób na uchronienie się od zakażeń koronawirusem. Aby usprawnić przyprowadzanie i odbiór dziecka w najbliższym czasie w naszej placówce zostanie zamontowany domofon. Będziemy starali się nadal utrzymywać zasadę nie wchodzenia rodziców do przedszkola, aby uchronić dzieci przed kontaktami z osobami z zewnątrz tak długo, jak będzie to możliwe. Ponieważ nie macie Państwo bezpośredniego kontaktu z przedszkolem, nauczycielki starają się na bieżąco na stronie umieszczać treści programowe, zdjęcia, opisy zadań i zabaw. W sytuacji konieczności bezpośredniego kontaktu istnieje możliwość spotkania z wychowawcą, po wcześniejszym ustaleniu terminu i zasad bezpieczeństwa. Dzisiaj dochodzę do wniosku, że w związku z nasilającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym rejonie, nasza współpraca dość dobrze chroni przedszkolaki i pracowników. Dlatego też serdecznie dziękuję Państwu za zrozumienie i włączenie się w ten proces. Jeżeli będą występowały jakieś niejasności lub niedogodności, bardzo proszę o bezpośredni kontakt telefoniczny.

Ponieważ w ostatnim czasie uzyskaliśmy zgodę na wprowadzenie niektórych zajęć dodatkowych, proszę o wypowiedzenie się poprzez wyrażenie zgody na listach, udział w których z proponowanych zajęć, wybieracie dla Waszego dziecka. Postaramy się wybrać z Waszych deklaracji te, które będą cieszyły się największą popularnością. Z życzeniami zdrowia i pozdrowieniami Dyrektor