Zadania do pracy w domu

Pszczółki
Magdalena Kołodziejczak

Drodzy Rodzice, ze względu na zaistniałą sytuację proponujemy Państwu szereg zabaw i zajęć, które możecie Państwo przeprowadzić z dzieckiem w domu. Bardzo proszę o przygotowanie dzieciom teczek, w których będą one mogły umieszczać wytwory swojej pracy. Niektóre zadania wymagać będą także zdjęć - te przesyłać Państwo możecie na adres naszej grupy pszczolki@przedszkole7.pl.

Na razie zamieszczamy propozycje zabaw na ten tydzień. A rozmawiamy o wiośnie. Będą zatem zadania do posłuchania, obejrzenia, pośpiewania a także zabawy interaktywnej. W tabeli zamieszczonej poniżej znajdują się różnorodne zadania, linki do wybranych stron zamieszczać będziemy cyklicznie kilka razy w tygodniu. Zapraszamy do współpracy. Magdalena Kołodziejczak, Aneta Herkt