Informacja na temat pracy przedszkola w dniu 1.10.2020

Dyrektor Miejskiego Przedszkola nr 7 informuje, że informacja na temat podłożenia ładunku z gazem była nieuzasadniona. Aby uchronić dzieci i pracowników podjęliśmy następujące kroki:

  • poinformowano odpowiednie do tego służby i instytucje zgodnie z wytycznymi dotyczącymi działania w sytuacji kryzysowej
  • ewakuowano wszystkie dzieci i pracowników przedszkola
  • zabezpieczono budynek 
  • dzieci wraz z nauczycielami i pracownikami udały się do Miejskiego Przedszkola nr 18, gdzie pozostały w ciepłych salach, otrzymały drobny posiłek i napoje a także możliwość spokojnego oczekiwania na odbiór przez Rodziców

Bardzo dziękuję Wszystkim Państwu za szybką reakcję. Pierwszy raz (i mam nadzieję że ostatni) przytrafiła się nam taka sytuacja. Wiem jednak, że zarówno dzieci, jak i przede wszystkim pracownicy zachowali się w sposób profesjonalny, swoją postawą i opanowaniem zaświadczyli, że mogą sprostać każdym, nawet najtrudniejszym  wyzwaniom. 

Serdeczne podziękowania składam również Dyrekcji i Pracownikom Miejskiego Przedszkola nr 18, którzy wsparli nas w tych trudnych chwilach, oferując gościnę, pomoc i wsparcie. 

Placówka została sprawdzona przez odpowiednie służby i od jutra czekamy na Państwa i nasze Przedszkolaki. Dyrektor