Przedszkole otwarte dla rodziców

Szanowni Państwo, informuję, że od 4 maja zostają zmienione zasady przyprowadzania i odbierania dzieci. Przedszkole będzie otwarte dla rodziców, z zachowaniem obowiązujących procedur Covid, tj:

  • dziecko przyprowadza jeden rodzic i oddaje go pod opiekę nauczycieli osobiście, najpóźniej do godziny 8.00
  • podczas przyprowadzania i odbierania dzieci należy zachować 1,5 m dystansu, dlatego też proszę w godzinach spiętrzeń odbioru o ewentualne poczekanie, aż w szatni nie będzie tłoku
  • dziecko odbiera rodzic osobiście, dzwoniąc domofonem do danej grupy i wchodząc do szatni

W przypadku, gdy dzieci będą na placu - rodzic również odbiera je osobiście. Po odbiorze dziecka rodzic przejmuje odpowiedzialność za nie. Bardzo prosimy o zachowanie rozsądku i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa tak, aby obecny stan mógł się utrzymać przez dłuższy czas.

Pracę bieżącą będziecie Państwo mogli zaobserwować na gazetkach grup, a w formie zdalnej będą przekazywane miesięczne kierunki pracy oraz ewentualne zdjęcia z imprez przedszkolnych. Pozdrawiam i życzę zdrowia. Teresa Kandulska